N Y Í R D I G I T    -    W E B Á R U H Á Z                   

12 a(z) 35 termékből
Mutass 12 24 Minden terméket
Új
Nincs raktáron
Adapter kábel UTP Cat5e T UTP RJ45 -> 2x UTP RJ45)

Adapter kábel UTP Cat5e T UTP RJ45 -> 2x UTP RJ45)

Nettó: 1 181,10 Ft

Bruttó: 1 500,00 Ft

Új
Nincs raktáron

CAT6 RJ45 csatlakozó dugó /PU1883C6/

Nettó: 78,74 Ft

Bruttó: 100,00 Ft

Részletek
Új

Excel Cat6 falikábel UTP 305m szűrke

Nettó: 43 307,09 Ft

Bruttó: 55 000,00 Ft

Új
Nincs raktáron

F dugó 6,8 mm

Nettó: 236,22 Ft

Bruttó: 300,00 Ft

Új
Nincs raktáron
FTP kábel CAT.5E kültéri, feszítőszálas

FTP kábel CAT.5E kültéri, feszítőszálas

Nettó: 196,85 Ft

Bruttó: 250,00 Ft

Részletek
Új

HQ CCA UTP CAT5e hálózati kábel (305m/tekercs),

Nettó: 14 960,63 Ft

Bruttó: 19 000,00 Ft

Új
Nincs raktáron
KeLine FO 8x50/125 CLT optikai kábel

KeLine FO 8x50/125 CLT optikai kábel

Nettó: 299,21 Ft

Bruttó: 380,00 Ft

Új
Nincs raktáron
LC-MM duplex multimódusú toldó

LC-MM duplex multimódusú toldó

Nettó: 944,88 Ft

Bruttó: 1 200,00 Ft

Új
Nincs raktáron
Optikai patch kábel LC-LC duplex 50/125um MM 2m

Optikai patch kábel LC-LC duplex 50/125um MM 2m

Nettó: 2 440,94 Ft

Bruttó: 3 100,00 Ft

Új
Nincs raktáron
RJ 45 UTP dugó

RJ 45 UTP dugó

Nettó: 118,11 Ft

Bruttó: 150,00 Ft

Részletek
Új
Roline Optikai kábel 50/125 µm 1m SC/SC

Roline Optikai kábel 50/125 µm 1m SC/SC

Nettó: 3 149,61 Ft

Bruttó: 4 000,00 Ft

Új
Nincs raktáron