N Y Í R D I G I T    -    W E B Á R U H Á Z                   

12 a(z) 47 termékből
Mutass 12 24 Minden terméket
1*4*0,5 laposvezeték telefonkábel

1*4*0,5 laposvezeték telefonkábel

Nettó: 39,37 Ft

Bruttó: 50,00 Ft

Új
Nincs raktáron
Új
Nincs raktáron
Adapter kábel UTP Cat5e T UTP RJ45 -> 2x UTP RJ45)

Adapter kábel UTP Cat5e T UTP RJ45 -> 2x UTP RJ45)

Nettó: 1 181,10 Ft

Bruttó: 1 500,00 Ft

Új
Nincs raktáron
CAT6 RJ45 csatlakozó dugó /PU1883C6/

CAT6 RJ45 csatlakozó dugó /PU1883C6/

Nettó: 78,74 Ft

Bruttó: 100,00 Ft

Új
Nincs raktáron

DIGITUS ASSNET250 CAT6 U/UTP 250MHz Eca 305m doboz

Nettó: 157,48 Ft

Bruttó: 200,00 Ft

Részletek
Új
Equip 625433 UTP CAT6 Patch kábel 0.25m kék

Equip 625433 UTP CAT6 Patch kábel 0.25m kék

Nettó: 236,22 Ft

Bruttó: 300,00 Ft

Új
Nincs raktáron
Equip Átalakító - 133454 (USB-C-> RJ45 átalakító,a

Equip Átalakító - 133454 (USB-C-> RJ45 átalakító,a

Nettó: 5 905,51 Ft

Bruttó: 7 500,00 Ft

Részletek
Új
EXCEL CAT.5E UTP FALKÁBEL PVC KÖPENY 305M

EXCEL CAT.5E UTP FALKÁBEL PVC KÖPENY 305M

Nettó: 118,11 Ft

Bruttó: 150,00 Ft

Részletek
Új
FTP kábel CAT.5E kültéri, feszítőszálas

FTP kábel CAT.5E kültéri, feszítőszálas

Nettó: 251,97 Ft

Bruttó: 320,00 Ft

Részletek
Új
KeLine FO 8x50/125 CLT optikai kábel

KeLine FO 8x50/125 CLT optikai kábel

Nettó: 299,21 Ft

Bruttó: 380,00 Ft

Részletek
Új
LC/UPC MultiMode OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm

LC/UPC MultiMode OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm

Nettó: 787,40 Ft

Bruttó: 1 000,00 Ft

Részletek
Új
MikroTik SMA dugó - SMA dugó pigtail 100 cm

MikroTik SMA dugó - SMA dugó pigtail 100 cm

Nettó: 2 721,26 Ft

Bruttó: 3 456,00 Ft

Új
Nincs raktáron