Új
Nincs raktáron

D-Link DEM-311GT 10/100/1000Mbps 2 portos switch

Tovább a részletekre

Cikkszám

311gt

Gyártó

dlink

Készlet információ

0 db

Nettó ár

10 236,22 Ft / db

Bruttó ár

13 000,00 Ft / db

Termék részletek

Mini GBIC átalakító,1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550m. 1x 1000 Mbit multimodális üvegszálas SX (LC-Duplex) port, multimodális üvegszál 50/125µm 550m-ig, multimodális üvegszál 62.5/125µm 220m-ig, Full-Duplex, 802.3x Flow-Control, Hot-Swappable. A következő termékekhez illeszkedik: - DES-3250TG - DES-3224TGR - DES-3312SR - DGS-1216T - DGS-1216T - DGS-3224SR - DGS-3224Sri - DES-6500. * 1x 1000 Mbit üvegszálas SX (LC-Duplex) port. * Full-Duplex üzemmódban 2000Mbit. * 802.3x Flow-Control támogatás. * Hot-Swappable * IEEE 802.3z * IEEE 802.3x Flow-Control * Multimodális üvegszál 62.5/125µm 220m-ig * Multimodális üvegszál 50,0/125µm 550m-ig.